Hakkımızda

Yavru Patiler çiftliği 2012 yılında İstanbul Tuzla’da kurulmuş ve bugüne kadar 15.000’in üzerinde yavruyu yeni aileleriyle buluşturmuştur. Çiftliğimizde bulunan yavrularımızın tamamı veteriner gözetiminde ve yasal prosedür çerçevesinde üretilmektedir.

Çiftliğimizde hayata getirilen ve sahiplendirilen her yavrumuza yaşamı boyunca destek vermekteyiz. Biz yavruları eğitim süreçlerinde de yalnız bırakmıyor uzman ekip arkadaşlarımızla desteklemeye devam ediyoruz.

“Irk ve Sağlık Garantili Sözleşme”

Çiftliğimizde asla sağlıksız, kırma, hastalıklı yavru üretimi ve satışı yapılmamaktadır. Her yavrumuz için ırk ve sağlık garantili sözleşme hazırlar yavrumuzu yeni ailesine teslim ederken bakım ve ihtiyaçları konusunda detaylı bilgilendirme yaparız.

Çiftliğimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından üretim, barındırma ve satış ruhsatına sahiptir ve sürekli denetime tabiidir. Yavru sahiplenmek için gelen herkes yavruların anne ve babaları ile de tanışma imkânı bulacağı için bebeklerinin ileride kavuşacağı yüz güzelliği ve boyut bilgisi hakkında fikir sahibi olacaktır. Yavru Patiler olarak amacımız doğru ırk, safkan ve sağlıklı yavrulara kavuşmak isteyen herkesin yaşam tarzı ve beklentisine uygun ırkın seçilmesinde yardımcı olmaktır.

Çiftliğimizde bulunan tüm yavrular sahiplendirileceği zamana kadar bakım, sağlık ve eğitim gibi konularda pet uzmanları gözetimindedir. Sahiplenilen tüm yavruların resmi belgeleri hazırlandığı gibi aynı gün içinde Türkiye’nin her yerine THY hayvan taşımacılığı servisiyle gönderilir.7/24 hazır danışman ekibimiz; mağazamızda ya da çiftliğimizde her zaman hizmetinizde olacaktır.

Let Us Complete Our Family…