web analytics

Hakkımızda

Yavru Patiler

Biz Kimiz?

Yavru Patiler çiftliği 2012 yılında İstanbul Tuzla’da kurulmuş ve bugüne kadar 15000’in üzerinde yavruyu yeni aileleriyle buluşturmuştur. Çiftliğimizde bulunan yavrularımızın tamamı veteriner gözetiminde ve yasal prosedür çerçevesinde üretilmektedir.

Çiftliğimizde üretilen ve sahiplendirilen her yavrumuza yaşamı boyunca destek vermekteyiz. Biz yavruları eğitim süreçlerinde de yalnız bırakmıyor uzman kadromuzla desteklemeye devam ediyoruz.

“Irk ve Sağlık Garantili Sözleşme”

Çiftliğimizde üretilen ve sahiplendirilen her yavrumuz için ırk ve sağlık garantili sözleşmemiz mevcuttur. Yavrumuz, yeni ailesine teslim edildiğinde bakım ve ihtiyaçları konusunda uzman ekibimiz tarafından bilgilendirme sağlanmaktadır.

Yavru Sahiplenmeden Önce (Tıklayın)

Her yavrumuz için ırk ve sağlık garantili sözleşme hazırlar yavrumuzu yeni ailesine teslim ederken bakım ve ihtiyaçları konusunda detaylı bilgilendirme yaparız.

Çiftliğimiz Tarım ve Orman Bakanlığından üretim, barındırma ve satış ruhsatına sahip  olup sürekli denetime tabiidir. Yavru sahiplenmek için gelen herkes yavruların anne ve babaları ile de tanışma imkânı bulacağı için bebeklerinin ileride kavuşacağı yüz güzelliği ve boyut bilgisi hakkında fikir sahibi olacaktır. Yavru Patiler olarak amacımız doğru ırk, safkan ve sağlıklı yavrulara kavuşmak isteyen herkesin yaşam tarzı ve beklentisine uygun ırkın seçilmesinde yardımcı olmaktır.

Let Us Complete Our Family…

Çiftliğimizde bulunan tüm yavrular sahiplendirileceği zamana kadar bakım, sağlık ve eğitim gibi konularda pet uzmanlarının gözetimindedir. Sahiplenilen tüm yavruların resmi belgeleri hazırlandığı gibi aynı gün içerisinde Türkiye’nin her yerine THY hayvan taşımacılığı servisiyle gönderilir. Uzman ekibimiz mağazamızda ve çiftliğimizde 7/24 hizmet vermektedir.

Telefon

+90 (532) 170 43 63

Adres

Postane Mah. Civan Sk. No:10 Tuzla, Istanbul

Bize mesaj gönderin.